Tehniskie palīglīdzekļi neredzīgiem

tiflotehnika visiem cilvēkiem
Текущее время: 07-05-2024, 17:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Projekts: ES REDZU
СообщениеДобавлено: 14-02-2013, 14:12 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 03-11-2011, 17:25
Сообщения: 39
Откуда: Latvija
Изображение
http://www.esredzu.lv/
Biedrība “Es redzu” ir organizācija, kuras darbība saistīta ar neredzīgo bērnu un jauniešu integrāciju sabiedrībā. Pamatā tiek meklēti veidi kā neredzīgajiem cilvēkiem un galvenokārt sabiedrībai parādīt, cik plašas ir neredzīgo cilvēku iespējas un kāds varētu būt šo cilvēku devums. Tiek pētīta rietumu un austrumu pieredze gan par neredzīgo bērnu un jauniešu integrāciju skolās un sabiedrībā, gan par neredzīgo iespējām īstenot savus sapņus un ikdienu padarīt maksimāli pilnvērtīgāku. Tiek pētīta arī neredzīgo pieredze tepat Latvijā.

Šobrīd noris darbs pie mājas lapas pilnveidošanas, lai informācija būtu pieejama ikvienam. Līdz šim veiksmīgi ir palīdzēts neredzīgiem jauniešiem iesaistīties dažādos projektos kā dalībniekiem. Ir iesākta darbība ar neredzīgo asistentiem, cenšoties palīdzēt neredzīgiem jauniešiem integrēties vispārējās izglītības iestādēs.

Viens no biedrības „Es redzu” mērķiem ir sabiedrības pārliecināšana par redzes invalīdu tiesībām pilnvērtīgi piedalīties sabiedrības dzīvē (tiesības uz izglītību, nodarbinātību, vides pieejamību, dalību dažādos kultūras pasākumos); darbs pie sadzīves apstākļu, darba iespēju un apstākļu uzlabošanas (informācijas sniegšana, atbalsta pasākumi, autonomijas veicināšana, piedāvājot attiecīgas tehnoloģijas).

_________________
Tiflotehnika ikvienam cilvēkam!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB